Сетевой этикет

1. Використання Послуги у мережі Інтернет.

1.1. Через Послуги, які надає Виконавець, Замовник може користуватися як безпосередньо Послугами та їх складовими, так і глобальною мережею Інтернет. Крім інформації, продуктів та послуг, чітко вказаних як ті, що надаються Послугами, Виконавець не поставляє і не контролює інформацію, послуги та продукти в мережі Інтернет.

1.2. Всі товари, інформація та послуги, що пропонуються або доступні в мережі Інтернет, надаються третіми сторонами, які ніяк не пов’язані з Виконавцем (за виключенням явно вказаних як ті, що надаються безпосередньо Послугами). Замовник бере на себе повну відповідальність і ризики за використання Послуг і Інтернет.

1.3. Виконавець не надає ніяких гарантій, явних або неявних (враховуючи, без обмеження, гарантії виконання прав або придатності для конкретної мети) на будь-які товари, інформацію та послуги, що надаються через Послугу або через Інтернет взагалі. Виконавець не несе відповідальності за будь-які витрати або збитки, що прямо або опосередковано виникли в результаті подібних поставок.

1.4. Замовник несе всю відповідальність за оцінку точності, повноти та придатності усіх думок, оцінок, послуг та іншої інформації, якості та функцій товарів, що надаються через послугу або Інтернет взагалі.

1.5. Замовник визнає, що Інтернет містить невідредаговані матеріали, деякі з яких носять відверто насильницький або сексуальний характер або можуть містити образливу для будь-кого інформацію. Виконавець не контролює ці матеріали та не несе за них ніякої відповідальності.

2. Правила роботи з Послугою.

2.1. При використанні Послуги забороняється:

2.1.1. Обмежувати доступ або перешкоджати доступу інших користувачів до мережі Інтернет.

2.1.2. Відсилати рекламну інформацію без прохання зі сторони адресатів, а також в електронні видання та конференції, не призначені для реклами (СПАМ).

2.1.3. Відсилати, публікувати і розповсюджувати, за допомогою Послуги, по Інтернет будь-яку інформацію, розповсюдження якої, так чи інакше, суперечить українському або міжнародному праву.

2.1.4. Публікувати чи передавати через Послугу будь-яку інформацію чи програмне забезпечення, яке містить в собі віруси або інші шкідливі компоненти.

2.1.5. Використовувати Послугу для злому, створення перешкод в роботі, сканування та інших деструктивних дій як по відношенню до мереж і систем Виконавця, так і до інших мереж і систем Інтернет.

2.1.6. Використовувати Послугу для незаконного/неавторизованого доступу до комп’ютерних систем як Виконавця, так і доступних по Інтернет комп’ютерних систем третіх осіб.

2.1.7. Висилати, публікувати, передавати, відтворювати або поширювати через Послугу, будь-яким способом отримані, програмне забезпечення, або інші матеріали, повністю або частково захищені авторськими або іншими правами, без дозволу власника (автора).

2.1.8. Використовувати особисті або ті, що надаються, інформаційні ресурси (поштові скриньки, адреси електронної пошти, сторінки WWW і т. д.) у якості контактних координат при здійсненні будь-яких із наведених вище дій незалежно від того, з якої точки Мережі були здійснені ці дії.

2.2. Виконавець залишає за собою право відмовити у пересилці або видаляти будь-яку інформацію або матеріали, які повністю або частково є неприйнятними, небажаними чи порушують дану Угоду, згідно діючого законодавства України і загальноприйнятих міжнародних норм мережевого етикету.

Примітка: На наших поштових серверах встановлені фільтри, які відсікають масові рекламні розсилки або іншу незамовлену кореспонденцію (СПАМ), та віруси, що поширюються по електронній пошті. В дуже рідких випадках фільтруються й листи, що не є СПАМом. Це трапляється, коли у відправника невірно настроєний поштовий сервер, і в цьому випадку відправнику відсилається повідомлення про те, що листа не доставлено.

Назад